Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slúchadlá BHP Buxton

Ahoj, máte niekto skúsenosti s týmito slúchadlami Buxton??? Pred štyrmi rokmi som jedny vlastnil (BHP 3300) a bol som vcelku spokojný. Kovové, plochý kábel, pozlátený konektor, dobré basy, slušné Hz rozhranie a to za 18€...
Vlastníte niekto tieto slúchadlá rady BHP 5000 až BHP 6020
Vopred ďakujem...

bhp-6020

Já je mám už pár let a naprostá spokojenost! 8-) Malé, skvělý zvuk, hutné basy i bez velkého nastavování eq, dobře sedí v uších i pro běhání. Díky své velikosti perfektně padnou i pod helmu na lyže nebo kolo. Za sebe mohu pouze a jen doporučit! I ty káblíky jsou v téhle verzi lepší a nepraskají. Předtím jsem měl dvoje staré verze a ty po cca 2 3 letech odešly na přetrhání drátků :-(