Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolne vypinani zvuku

Zvuk na notebooku(win7) normalne funguje, ale kdyz spustim jakykoliv prehravac videa nebo video na browseru, tak se zvuk asi do tri minut vypne, ale kdyz video prehravac vypnu a opetovne spustim tak zvuk opet jde a do tri minut se opet vypne. Stejne tak u browseru, napriklad kdys pustim video na youtube tak zvuk funguje asi tri minuty a kdyz stranku obnovim tak zvuk zase jde tak tri minuty. (Kontrolka u zvuku ale stale kolisa jako by zvuk sel spravne...)
Uz jsem zkousel preinstalovat a updatovat zvukovy driver ale zadna zmena.
Dekuju za jakekoliv rady!

V ovladacoch alebo/a v spravci zariadeni si skus najst nejake nastavenia ohladom energie a vypni tam nejake setrenie energie. Ale vseobecne moze to byt HW zavada ze sa vypina zosik (na sluchatka to nejde lepsie?) alebo mas mozno nejake blbe ovladace (odkial ich mas? Pouzivaj tie z webu vyrobcu NTB) alebo nejaku aplikaciu od vyrobcu ktora setri energiu alebo co. Skusil by som len preistotu aj vypnut to z nabijacky a vybrat baterku na minutu.