Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus ovladače na WIN 10

Dobrý den, mám tento notebook Asus K53SV s WIN 7 http://www.asus.com/cz/Notebooks/K53SV/HelpDesk_Do wnload/ když se podívám na seznam ovladačů, jsou tam pro můj současný WIN 7 a pak ještě pro WIN 8, o WIN 10 ani zmínka. Přesto tu mám obden agresivní výzvu od MS, abych aktualizoval na WIN 10, že vše je kompatibilní a můj počítač je připraven. Má vůbec smysl to zkoušet,když na stránce podpory Asusu ty ovladače na WIN 10 nejsou?

Díky, na těch anglických stránkách ty ovladače jsou, ještě se zeptám, mám ty ovladače ručně postahovat a po instalaci WIN 10 je nainstalovat, nebo si to všechno WIN 10 už stáhnou automaticky? Nebo použít ten DriverToolkitInstaller, který Aus nabízí?

Já na zděděném asusím NB (o dost starším) s W7 na W10 přešel. Na webu nejsou ani ovladače na W8, natož na W10. Udělal jsem upgrade (ne čistou instalaci) a vše funguje jak má, bez jakýchkoliv problémů. Všechno potřebné se postahovalo z windowsupdate serveru.

Udělej si pro každý případ obraz disku (Acronis, Ghost), ZAZÁLOHUJ VŠECHNY DATA a vyzkoušej. Buď to půjde a bude se ti to líbit, můžeš zůstat na W10. A když ne, snadno se vrátíš k W7.

Jaky mas duvod prechazet na Windows 10?

Hry s DX12 ti na tom notebooku stejne nepujdou. Jinou vyhodu Win10 nenabizi.

Jestli ti notas slape dobre, tak zustan na Windows 7, nema cenu se do toho vrtat. Windows 7 budou mit podporu jeste dlouho a neni moc pravdepodobne, ze by ten notas zil dele.

Agresivni vyzvy od MS na instalaci Windows 10 se daji odstranit:

http://www.ghacks.net/2015/04/17/how-to-remove-win dows-10-upgrade-updates-in-windows-7-and-8/

https://www.techbit.cz/2015/windows-7-8-a-notifika ce-pro-upgrade-na-windows-10/

Proste ty prislusne KB odinstalujes. A nasledne je na Windows update skryjes. Take je dobre Windows update nastavit na vyhledavani novych aktualizaci, ale jejich rucni instalaci, potom kdyz to KB prijde jednou mesicne znovu ho rovnou zrusis, aby se neinstalovalo. Je to blby, ale porad lepsi nez se trapit s updatem na Windows 10, ktery muze prinest jen same problemy.