Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 chyba 0x80300024

Zdravím, mám problém mám notas kouslo se mi dnes načítání s tím že jsem se rozhodl přeinstalovat win (stejnak jsem se na to chystal)

disk jsem připojil k PC (jako v externím ramečku 2,5) disk naformátoval a dal zpět do NTB ted když chci nainstalovat Windows 7 Ultimate napíše mi to že Do vybraného umístění nelze systém nainstalovat chyba 0x80300024.

Nevíte co přesně s tím mám dělat? našel jsme že mám odpojit zbytek HDD co u PC je jenže v ntb mám pouze jeden a ten na který to nejde..

Díky

Tady jsou nejake odkazy s tou chybou a reseni:
http://www.troubleshootwindows.com/windows-vista/f ix-windows-7-installation-stop-error-0x80fe0000-0x 80ff0000/
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/w indows_7-windows_install/reinstall-windows-7-home- premium-error-0x80fe0000/14374aa9-6a61-41b9-9670-9 e37dc457dba?auth=1

Vsechny problemy se odkazuji vetsinou na to, ze neinstalujes na primarni, ale na logicky oddil.
Co presne jsi s tim diskem udelal?
Opakuji:
1. odstranit vsechny oddily a zadny nevytvaret
2. instalatoru Windows ukazat prazdne misto a nechat jej automaticky vytvorit oddily.