Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestavení PC pro restaurování

Prosím doporučte, pomozte mi sestavit PC. Potřebuju ho na restaurování. Tedy perfektní, ale naprosto perfektní podání barev a detailů. Detaily tak že po zvětšení obrázku by bylo vidět i struktura materiálu nebo vrstvy barvy na obraze.
Sestavu komplet i s monitorem, raději větším, a s perep s podložkou.
Chtěl bych se vejít do 150 000,- a to není zase taková podmínka.
Díky za radu.

Fotka pod plexi to by opravdu nestačilo.
A k výkonu toho PC. V tomto směru jsem laik, ale pracuju s "blbýma" fotkama které jsou pořízeny speciálními skenery nebo microscopy o datovém objemu několik desítek GB.
Komprese je nepřípustná.