Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tv pro xbox one do 20 000

Zdravím ..otázka už je v nadpise .
Potřebují poradit jakou televizí do 20 000 si nám pořídit k xboxu.
Nechci moc velkou (budu koukat cca ze dvou metrů )
Díky všem .(wifi by byla fajn )

Asi tak když jsem se po tom pídil tak 50Hz Tv dopočítává kulový a zbytek je buhví co těch 400 atd.100Hz dopočítává těch + 50Hz na těch 100Hz a 200Hz se dopočítává 150Hz na těch 200Hz, vše ostatní pak jsou už jenom nějaký čípoviny.Ale 50Hz je nejhorší panel tak jako tak proto se cpe do těch nejlevnějších Tv a na Tv forech ti takouvou tv nikdo nedoporučí pokavaď nechceš to nejlevnější nebo někomu to je i jedno na co čučí.:-) (jinak v tý tabulce to je napsaný jasně 50Hz,100Hz,200Hz a ano ten zbytek jsou už jenom buhvíjaký čípoviny a marketing)