Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na Lolko do 9 500?

Ahoj, chtěla bych poradit s výběrem notebooku. Strop mám 9500.
Byl by hlavně na Lolko, internet, filmy atd.= aby se u Lolka nepřehříval
Líbily se mi tyhle: http://notebooky.heureka.cz/srovnani-produktu--ace r-aspire-e15-nx-mwkec-001_-_acer-aspire-e15-nx-ms5 ec-004_-_acer-aspire-e15-nx-mwfec-001_-_hp-15-af10 0-p0g47ea_-_lenovo-ideapad-300-80m3003kck/?fromcli pboard
Prosím o zhodnocení, který je nejlepší, popřípadě pokud víte o lepším tak mi můžete poslat odkaz :)

Děkuju za odpovědi
Změna kategorie, původně: PC sestavy (Kurt)

ptej se výrobce, proč existuje jeho nekvalitní nevýkonný low-end.

mechaniku jako podmínku bych neřešil. bral bych radši externí typ, který bude v domácnosti mnohem užitečnější, než zabudovaný krám v notebuku s minimálním využitím.

který by jste mi doporučil?

z levných lowendů žádný. pokud někomu stačí takový, neumím poradit, jen se vyhnout tomu nejhoršímu.