Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Panty u ntb

Mám jeden takový dotaz - když obrazovku u ntb nastavim kolmo k ntb, budou mít panty delší životnost než kdybych obrazovku měl nakloněnou více dozadu? Prosím jen vážné odpovědi. PS: Notebook nepřenáším ani nezavírám.

Panty jsou delane, aby vydrzely kazdodenni otevirani a zavirani. U kvalitnich notebooku jsou kovove, vcetne usazeni v šasi. U těch spotřebitelských plasťáků je to horší - panty jsou kovové, ale uchycení je pouze v plastech. A to je místo, které se nejvíc ničí - vyrve se to z plastů.

Jestli máš displej otevřený a nezavíráš jej, pak je jedno, jestli je kolmo nebo šikmo. Ale tím, že jej nezavíráš, pak panty zatuhnou a až je budeš zavírat, dostanou mnohem větší záběr, než kdybys to dělal denně.
Prostě se k notebooku chovej slušně, nenos jej za otevřený displej, když budeš zavírat nebo otevírat víko, tak to dělej s citem, ne rychle a silou.