Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přejmenování sítě...

Dobrý večer,

mám otázku ohledně jedné věci, vím, že je to příšerná blbost, ale co kdyby to náhodou šlo, v takových věcech se moc nevyznám.

Vlastním cestovní router TP-LINK TL-WR702N, který jsem si nastavil do režimu "Klient," což znamená, že router je připojen k domácí Wi-Fi síti a dále připojení šíří pouze přes Ethernet kabel, mám to tedy takto nastaveno a připojeno k počítači.

Pokud si v oznamovací oblasti najedu kurzorem na ikonu připojení, objeví se mi bílé oznámení, kde je napsáno (dejme tomu, že se tak naše domácí Wi-Fina jmenuje) abc (je to pojmenováno podle Wi-Fi sítě, do které je router jako klient připojen) a pod tím je napsáno Přístup k Internetu:

[XYxe68c.png]

Můj dotaz zní: pokud bych chtěl to abc přejmenovat na např. def, půjde to jinak než přes administraci routeru, ke kterému je druhý router jako klient připojen? A pokud ano, jak?

Díky za odpovědi a pomoc, j.m.

Ano, přesně tak. Jsem momentálně připojen kabelem k tomu cestovnímu routeru, který je připojen k domácí Wi-Fi. Jednoduše: signál z domácího Wi-Fi routeru jde do cestovního routeru a cestovní router to připojení dále šíří pouze po kabelu. Jde to tedy nějak změnit, ten síťový profil?