Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak funguje BitLocker ?

Ahoj, spustil jsem na nesystémovém disku šifrování BitLocker a zvolil jsem zašifrovat celý disk, jenže už to jede 2 dny a stále to není ukončeno, můžu na ten disk již kopírovat data nebo musím počkat až to skončí ? Dík všem za info.

skôr by ma zaujímalo na čo potrebuje niekto doma šifrovať disky,čo takého závažného potrebuje niekto doma pred niekym utajovať....a firma,ktorá stráži svoje know-how na počítači,ktorý je prístupný každému z vnútra aj z vonku, si nič iné nezaslúži len to,aby sa im niekto na ten počítač pripojil a dáta skopíroval a zlyhal jej potom zároveň jediný funkčný disk s jedinou,nikde nezálohovanou kopiou všetkých dôležitých dát.......