Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazují se obrázky z URL

Dobrý den,
potřeboval bych vytvořil webovou stránku. Kvůli tomu jsem si stáhnul program NVU 1.0. Mám uložené obrázky na serveru photos.google.com. Pokud je vložím do programu objeví se mi jen prázdný rámeček s ikonkou v levém horním rohu. Vkládám je tak, že kliknu pravým tlačítkem na obrázek vyberu volbu "kopírovat adresu odkazu" a vložím ji pomocí CTRL+V do řádku "Umístění obrázku" v programu NVU. Pokud tam vložím obrázek umístěný na mém počítači, tak se zobrazí. Ale z internetových stránek ne (zkoušel jsem třeba i z Wikipedie). Asi mi to něco blokuje, ale já nevím co. Zkoušel jsem vypnout Firewall, ale nepomohlo to. Prosím poraďte mi. V počítačích se moc nevyznám. Předem děkuji.

Ten odkaz muze mit jako soucast casove razitko. Takze se zobrazi pouze urcitou dobu. Nebo muze byt ochraneno linkovani obrazku tak, ze nedovoli proste prime linkovani z jinych webu.
Pak ti spravne odpovida petr.kejval dole, ze musis pouzit vytvoreny odkaz na obrazek, ne adresu, kterou si zkopirujes.

Dalsi vec je ta, ze pak jsi naprosto zavisly na systemu adresovani obrazu od nejakeho obrazkoveho serveru. Pokud ten zmeni system odkazu, pak jsi v tu chvili prisel o vsechny obrazky na webu a uz to nikdy nedas dohromady.