Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak připojit Reproduktory a mikrofon zároveň

Zdravím, chtěl bych se zaptat, zda je možné připojit reproduktory a mikrofon aby spolu současně fungovali. Problém je v tom, že v notebooku mám ze strany jen jedEN výstup a tam mám připojené reproduktory. (typ repráků je GX GAMING) Na zesilovači jsou zepředu 2 výstupy, pro sluchátka a mikrofon. V zadní části zesilovače, jsou další 2 výstupy INUPUT AUX a OUTPUT MIC. Jde to nějakým způsobem propojit, aby mi fungovali Repro i mikrofon? díky za pomoc! :)

Na tom notebooku, je-li pouze jeden výstup, tak bývá většinou zároveň vstupní i výstupní. Nejsem si tím jist, ale možná by posloužil tří drátový 3,5 jack s mikrofonem. Popisuji to dost mizerně, ale takto jsou např. řešeny sluchátka s mikrofonem u telefonů.

Tady je vidět, ře má tři části.

[http://image.dhgate.com/albu_246411619_00/1.0x0.jp g]