Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění ikony z plochy

Dobrý den,
už jsem o problému psal - nevím, proč se dotaz neobjevil. Zkusím to tedy znovu:
Nemohu odstranit ikonu z plochy. Ikona nepředstavuje žádný soubor. Obsahuje 0 bajtů. Nelze jí přemístit do koše ani vyjmout, ani odeslat, ani přejmenovat. Vždy se po takovém pokusu objeví hláška: "Položka nebyla nalezena. Položka už není umístěna v
C:\Users\MK01\Plocha
Ověřte umístění položky a akci zopakujte."
Položka nemá žádný prefix.
Jde o OS Win 10.Předem dík za odpověď.
M. Kára

Dík za reakci.
Po restartě Windows a následném stisku pravé klávesy myši - vlatnosti:
Typ souboru: Soubor (.)
Otevřít v programu: Vybrat aplikaci
Umístění: C:\Users\MK01\Desktop
Velikost: 0 bajtů
Velikost na disku: 0 bajtů.

Už jse mi podařilo ikonu konečně odstanit: Nainstaloval jsem si prográmek Unlocker. Ten se integruje i do rozevíracího menu. Když najedu myší na tu neodstanitelnou ikonu, stisknu pravé tlačítko myši, objeví se v rozevíracím menu i Asistent Unlockeru. Ten použiji a v něm zvolím z nabídkového menu "odstranit".