Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z aktivních oken se stávaj neaktivní

Zdravím, poslední dobou se mi na notebooku stává že otevřu třeba word nebo i internet a po chvíli se mi okno "odakční" a nemůžu psát ani jed kolečkem dolu. I když do toho klikám, prostě se to nezaktivní. Musim vždycky počkat až se to zas vrátí do normálu. Když hraju hru, tak se mi stáhne na lištu a nejde to otevřít dokud se zas neuráčí zaktivovat.
Zkoušel sem projet pc avastem (nic to nenašlo), zkoušel sem pc vyčistit (taky nic), zkoušel sem něco najít na netu. Už fakt nevim čim by to mohlo být. :-/

hijackthis na to šel dobře, ale od visty není podporován a u 64bit má až moc falešných hlášení. taky nevidí 64bit procesy. a neřešil doplňky v prohlížečích, které jsou dnes hlavní cestou šíření malware.

dnešní klikatelnější náhradou je adwcleaner.
pokud nevybílí škodnou dočista do čista, je dobré ho kombinovat s ms autoruns, ale to už chce trochu znát systém, nejde o žádný tupý klikátor.

avast - a obecně všechny antiviry - se na dnešní škodnou z 80% nechytají, máš ho v pc prakticky zbytečně.