Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire E15 Midnight Black + Microsoft Windows 10 Home CZ 64-bit

Zdravím,
uvažuji o notebooku a mám vybraný tento: Acer Aspire E15 MB + Win10.
https://www.alza.cz/acer-aspire-e15-midnight-black -windows-10-d4020216.htm
Četl jsem párkrát, že ty E15 mají problémy s různými věcmi a že je lepší se jim vyhnout, ale snad už to mají všechno dotažené a nepotká mě taky nějaký problém.
Ted mám ASUS X550-VB a jsem s ním spokojený a notebooky ASUS se mi celkově líbí více než Acery, ale tento je za dobrou cenu a parametry mi přijdou OK, pro mě. Použití na běžnou prácí na ntb + občas nějaké 3D programy jako např. AutoCad Invenor atd. + občas si zahrát nějakou tu hru, jinak klasika MS Office, filmy, internet apod.
Strop mám těch cca 17.000,- Kč max.

Parametry:
15,6" FullHD antireflexní LCD obrazovka (16:9)
Intel Core i7-5500U, 2,4 GHz, Core Boost frekvence 3 GHz
Operační pamět 8 Gb
NVIDIA GeForce GT840M, 2048 Mb
HDD 1T.
šestičlánková baterie 4700 mAh

Ještě jsem uvažoval nad tímto ASUSEM: https://www.alza.cz/asus-f556ub-dm058t-tmave-hnedy -d3998260.htm, ale ten už je dražší takže to spíše vidím na ten Acer. Jinak se mi fakt líbí.
Každý má svoje pro a proti v parametrech co se mi líbí nebo nelíbí, tak je těžké si vybrat co upřednostnit :-D
Máte s nimi někdo nějaké osobní zkušenosti a někdo, kdo ho přímo máte, nějaký z těchto dvou notasů?
Děkuji za reakce

Acer Aspire V15/17 a E15/17 sú nejhorší notebooky na trhu vôbec:

plasták
na hovno napájanie
na hovno MB
chladenie? má to funkciu grillovania
wifi prijmač k hovnu
a panty k displeju riešené tak k hovnu že pri častom otvarani a zatvarani se povytiahne konektor z MB, a displej iba zhasne alebo zacne ukazovať pásiky a pod.

Napríklad aj neco podbné tomuto:

[img=https://0.s3.envato.com/files/57319128/0701_Background_MVI_0044_00000.jpg]0701_Background_MVI_0044_00000.jpg[/img]

To fakt až tak jsou s ním problémy jo? :D :/ To je
Protože jinak parametrama se mi opravdu líbí ten Acer. Lenovo právě moc nemusím.
No a co jinak říkáš na ten Asus co mám v druhém odkazu?
Mít skoro dvojku navíc tak bych koupil nejradši ho, ale i z toho Aceru jsem byl nadšený. Do ted :D
Sem na pochybách no. Musím někde zajít at to vidím osobně.

z toho Aceru jsem byl nadšený.

sem chodí právě nejvíc dětí, že jich sračkové lowendové acery buď nestíhají, nebo že mají libovolnou jinou poruchu. (co taky chtít při životnosti 2 roky)
"acer aspire řady e" jsou totální šunty, dobré jen pro bezdomovce.

protože tuto odpadní řadu jim tady nikdo nedoporučuje (jde o náhradu smutně proslulé značky emachines), zajímalo by mě, na kterém webu dětem tyto šmejdy radí. tipuju články na živě, acer tam býval hlavním lepičem reklam.