Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Nvidia Kernel mode driver přestal pracovat a byl obnoven"

Já nevím už co stím už asi 2 roky mi to ta karta dělá nevím co mám dělat karta se mi nepřehřívá tím to není jestli by to teda tím mohlo být vůbec nevím proč to dělá ovladače updatuji pořád dokonce jsem je i párkrát celé přeinstaloval a provedl "čistou instalaci" stejně nepomohlo nevíte někdo co stím ? slyšel jsem že to lze vyřešit stažením starých driverů tuhle grafiku mám 4roky nic jí ještě nebylo 1rok co jsem měl win7 tak mi to nedělalo až když jsem přestoupul na 8 a poté na 8.1 a ted na 10 tak mi to dělá stále každopádně se k Win7 už nemohu vrátit a musím zůstat u těch win10.Hledat staré drivery jsem zkoušel ale nejstarší co mi to našlo na stránce byl 2015 jestli by byli někde i starší byl bych za ně rád jen nevím který by mohl i fungovat :( protože tenhle error se mi hodí 1 denně a to třeba po 5-6hodinác na pc
Win 10 64bit
AMD Athlon x4 860K 3.7Ghz quad core
12GB Ram ddr3
Nvidia EVGA GeForce 740 GT 2GB Superclocked
Zalman ZM600-GSI 600w

Nemusis zustat u Win10.
Bezchybne ovladace pre staru kartu a nove Win nemusia vobec existovat. Na webe nvidie je aj archiv ovladacov
BTW. moze uz byt naprd aj ta karta (stare kondenzatory) alebo napr. zdroj apod. Skusil by som tie Win7 aspon na test.

TiP ~ Nekdy na to staci jemné pod-taktovani <VRAM + GPU/Clock> o +- 15%
Proc podtaktovani ? Jelikoz nekteré ID typu "Superclocked" /Tovarni pretaktovani, muze prave zpusobovat uvedené anomalie a tyka se vice modelu, které byly takto taktované, na vetsinu vychazi UPdate BIOSU, kde je takové to nastaveni napajeni a ruznych LOAD Profilu /tweek do-upraveno..
• Tudiz moznost : Kontrola verze <VBIOS> tvé grafické karty, popripade jeho UPdate.

PANEL NVIDIA

• NASTAVENI => PARAMETRY 3D :
1) Akcelerace více GPU/monitorů : JKeden Monitor
2) Rezim rizeni napajeni: preferovat maximální výkon
3) CUDA : Vsechny
4) Optimalizace podprocesu : Zapnuto

PODTAKT

• Pouzit muze klidne i <MSI Afterburner> : http://www.guru3d.com/files-details/msi-afterburne r-beta-download.html
• Memory a Core Clock zacni stahovat po "10" : PO KAZDE MANIPULACI ULOZIT, provést test "stability".