Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modem

Dobrý den,

v práci jsme měli modem, který byl odcizen, zjistili jsme to až po určité době, kdy na daném modemu bylo provoláno 5000 Kč. Chci se zeptat zda se dá dohledat dotyčné zařízení na kterém byl modem využíván. Případně jestli je nějaká šance najít dotyčného zloděje.

Děkuji

Na Slovensku je situace možná přísnější a tím zdánlivě lepší. V ČR to může zafungovat tak, že pokud jsou u pčr chytří, zkušení a slušní, docílí domovní prohlídky a to i bez svolení státního zástupce. To že legislativa káže jinak je věcí druhou. Takže ano, má smysl se obrátit na pčr, dát si předem něco na kuráž, obalit si nervy a vytrvat až do zdárného konce. Je to reálné k úspěšnému dotažení.