Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 v notasu se občas nenastartuje.

Nevím zda je to chyba Win, nebo hardwéru, ale občas se mě stane, vypnu softwérově notas a po cca 30 minutách (není pravidlem) ho zapnu a Win nenajede jen černá obrazovka, případně logo Asus a nic. Jedině vypnout a znovu zapnout, a najednou bez problému najede.
Notas Asus X53TA SX 156 Win 8 je na ssd Crucial BX 240 GB+hdd v ramečku mechaniky SG 750GB 7200. Ted zrovna se to stalo, ale zrovna ted píši z něho. Jinak zrovna ted je napájen z trafa.
Není nápad čím to je?
Jinak dodám, že to občas dělalo i s jen HDD.

Napadá mě jen že do něho tlačím o .9V víc, i když je to blbost.

Napatie adaptera nema mat vplyv na nic. Ale moze zanasat nejake rusenie.
Skor je to tym ze nieco neni zdetekovane spravne biosom, napr. to SSD apod, alebo nieco ine zblbne, neni to nic nezvycajne, moj acer to robi obcas tiez, je to cisnke BIOS robi nejaky ind kdesi v mastali, dnes je to uz bohuzial normal.