Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Herne" zostavenie do 700€

Zdravím
Mohli by ste mi poradiť zostavu do 700€? pp niečo cez, no necham si poradiť,
chcel by som aby tam bola grafika https://www.alza.sk/msi-gtx-960-gaming-4g-d2411380 .htm?catid=18842862, alebo niečo podobne a nejaký amd procesor 4-6 jadro (pre amd som sa rozhodol kôly nižšej cene,no oprvte ma keď chcem hlúposť..), + kapacita disku nech je aspoň 250GB...

OS mam kupeny...

Keby sa dalo chcel by som rozbehnuť GTA V aspoň na med detaily...
Zobrať by som chcel cez czc kedže ako som tu čital veľa ľudi odporuča prave odnich si nechat dať dokopy..A kedže dovoz na Slovensko by ma stal iba do 10 €, abo ako som na ich strankach čítal,tak som sa aj potešil...

Chcem sa opýtať neviete ako to je so spátkamy na czc,či daju aj mne(ako Slovakovi...)

diki

Co tady na tom pořád vymýšlíš za nesmysly? Ten procesor má TDP 95W. Ten chladič, co Ti tam ježek dal uchladí až 180W. Snad není tak těžký spočítat, že ten chladič to uchladí s prstem v nose. Jestli máš nutkavou potřebu si tam dát vodníka, tak si ho tam dej.

Mimochodem, šestijádrové FX má taky 95W TDP, takže bude hřát úplně stejně, jako tohle osmijádro.

Alza má cz i sk stránky a ty termíny jsou tam vysvětlené, stačí klikat a číst:

Jedná se o nové produkty, u kterých došlo k rozbalení za účelem předvádění či nafocení pro e-shop, případně pocházející z vrácení jinými zákazníky. Samozřejmostí je úplné příslušenství doprovázené plnou zárukou v délce minimálně 24 měsíců.