Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade levného PC na nenáročné hry

Zdravím, chci se zeptat, jak bych měl upgradovat svuj levný stolní PC. Mám Intel Celeron G1840, nějaké slabé 4GB RAM, 500GB HDD, 289 W zdroj ... kupoval jsem jako sestavený Lenovo ThinkCentre E73 Tower 10DR0-02S. Chtěl bych ho nějak upgradovat, ale mám jen něco kolem 5000Kč. Na PC hraji nenáročné hry, jako CSGO, WoT, War Thunder. Nevíte, jaké komponenty bych měl upgradovat jako první??
Děkuji

ze nenarocne hry - WoT, War Thunder....dobre si pobavil.
V prvom rade sa modli, aby ten 280W zdroj bol nejaky standardny...akonahle to ma nejake nestandardne rozmery ci konektory, doupgradoval si.
Obecne pri tychto znackovych kancelarskych prditkach na nejake napady o upgradoch zabudni, nieje to na to robene. Nieco spravit mozes, ale vzdy je s tym viac roboty, lebo musis zistovat kadetade u vyrobcov co to podporuje a co nie - nemaju na toto robene weby, ako v pripade skladaciek, kde je to ovela jednoduchsie.

ale teď nemám moc prostředků na koupi novýho herního PC za 15 000 Kč. :(

takze vyhadzovat peniaze po 5 tisic ti nevadi, ale 15k uz nemas ako zohnat.....hmm, divne.
Skratka si nasetri zo 20k a kup si daco normalne, nerob to takto ako keby si tuningoval trabant - sem nalepka, tu nalepka, tu stresne okno, tu siroke kolesa.....ale motor a prevodovka je stale ta ista srackova a nevykonna.

Jenomze herni PC proste zadarmo neni.

Nekde mezi 10K az 15K by se dala postavit herni masina bez grafiky a bud budes hrat nejakou dobu na integrovane, coz tvou situcai moc nevylepsi nebo si docasne koupis nejakou levnou z bazaru a kazdopadne dosetris casem na slusnejsi GK. Muj nazor, ze je to jedninne okamzite reseni, ktere ma smysl.

(mimochodem - nechápu co maj všichni s tim Skylakem - zvlášť když to bude hodně budget PC), nebo silnější AMD procesor za stejný prachy co I3.

Jak kdy a jak na co, navíc "starožitný" FX větší spotřeba, končí a tím pádem může nastat časem problém s deskami, pokud se ti posere.

Ano může jenže zrovna u AMD není problém sehnat za levno kvalitní MB ještě pro soc AM2+ sice bazar ,ale pořád velkej výběr a za levno oproti jetýmu Intelu.U AM3+ se určitě pak i seženou po letech prkna líp než u soc 1150 třeba....(navíc se teď s "novýma" MB soc AM3+ roztrhnul pytel)