Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP po přihlášení systému mě sám okamžitě odhlásí.

Mám takovej problém.Když se chci v systému přihlášení přihlásit na uživatele,tak se pc příhlásí,občas naskočí prázdná plocha,ale okamžitě mě to samo odhlásí.Máte s tím někdo prosím Vás zkušenosti? Díky :-(
Je to Windows XP,zkoušel jsem nouzovej režím-to samé,zkoušel jsem i přes instalovací dvd windowsu dostat se do konzoly pro zootavení a tam přes příkazy nakopčit a přepsat soubor userinit.exe a nic.

Odboldováno, napsáním celého dotazu tučně se problém nevyřeší.
Změna kategorie, původně: Software. Systém je systém. (karel)

Nekopíroval.Zapnul jsem pc a dost hrčel a přišel mi celkově zpomalenej.Tak jsem provedl částečnou defragmentaci a rozdělal casu.Větráky byly totálně "zasrané",tak jsem je profoukl stlačitelným vzduchem a pročistil kartáčkem.Po zapnutí to začlo házet tudle chybu.