Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s windows xp

mam takovy problem,nekdy kdyz zapnu pc tak pri nacitani windwos(logo XP)se mi z niceho nic resetne pc,musim vlozit instal cd xp a provest kontrolu a opravu(CHKDSK)po kontrole a oprave se normal nacte windows a jede zas v pohode.tento problem se me stava tak 1x za mesic a pul-dva mesice.nemohl by mi nekdo poradit co s tim?uz me to fakt stve3-[

napis konkretne co presne (ake kontroly) si prevadzala a cim presne, inac nema zmysel sa vobec bavit. Vid aj moj prispevok nizsie.

Co sa robi s PC predtym ako to zblbne (posledne vypnutie PC predtym ako to nenabehne)? Nevypol to niekto natvrdo zo zastrcky pri beziacich Windows? Alebo nepreslo PC do pohotovostneho rezimu a niekto ho potom natvrdo vypol z 230V alebo bol vypadok elektriky, apod? Nemas nahodou nastavene automaticke prechadzanie do pohotovostneho rezimu? Nestalcil niekto predtym tlacitko reset pri beziacich Windows?