Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekompatibilní tisková kazeta

Dobrý den,
zakoupil jsem náhradní tiskovou kazetu za CH563EE tj. DJ 1510. Nějaký čas probíhal tisk v pohodě. Asi za 2 dny začaly problémy: Tiskárna (HP Deskjet 1510) začala hlásit, že byla objevena nekompatibilní kazeta atd. Jde nějak "přesvědčit" tiskárnu, aby tuto alternativní kazetu přijala? Snad nějaký zásah přímo do tiskárny?
Předem dík za odpověď.
M.Kára

kupuj originaly a problemy mat nebudes.

na tlaciaren mas a na naplne uz nie? do auta tiez lejes benzin z Tadzikistanu, kde su primiesane kadejake pomlete plasty a voda?

Radsej budes platit za kadejake pokutne klucky (keby existovali), akoby si kupil original napln, ktora ta po zratani ceny repasu+toho "zasahu" vyjde rovnako. Super logika toto.

porozmyslaj....

Ale tiez je bezne ze naplnami vyrobca dotuje ceny tlaciarni. Inac by si kupoval to, co dnes stoji 60eur, za 260eur.
Ludia si neuvedomuju, ze to co akoze "usetria" na repasoch, s radostou vyhodia za servis tlaciarne, az sa za nejaky cas volaco pokazi. A ono sa pokazi, pretoze repas naplne.

V životě jsem tiskárnu nedával opravovat (ono to prakticky ani není cenově možné).
Vždycky jsem ji jednoduše vyhodil a koupil novou.

naplnami vyrobca dotuje ceny tlaciarni

To je běžný reklamní žvást výrobců o tom, jak dělají všechno pro zákazníka.
Chybí v tom všem slůvko "okrádá", ale mezi řádky to tam je. Kupodivu na tom vydělávají. :-)

V pripade lacnych zariadeni za 30-50eur samozrejme.
Robim servis tlaciarni a videl som kopu ludi co mali tlaciarne za 300e a boli celi radi ze rocne usetria 100e na repasoch. A potom sa im to pokazilo, zavolali mi. A bac, cestovne naklady 40e, servisna hodina 40e, straty sposobene tym ze tlaciaren nefungovala....na nezaplatenie :D

Takze usetrili co? Trapnych 20eur? Akurat co mali zbytocne nervy a prestoje. Kvoli vlastnej blbosti.