Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový počítač do 10 000

Zdarec,
chci se vás zeptat, jak by jste postavili počítač na hry typu WoT, CSGO, LoL atd... Já bych chtěl co nejlepší, ale moje peněženka říká maximálně tak 10 000 Kč. Poraďte mi, jaké komponenty bych do něj měl dát. Mám W10 ve starším PC, a case taky mám.

Děkuji :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Zalman Z1, černá
Seasonic S12II-430 430W
MSI B150 PC MATE - Intel B150
Intel Core i3-6100
SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024
CRUCIAL Ballistix Sport LT 8GB (2x4GB) DDR4 2400
WD Blue EX - 1TB
ASUS DRW-24F1MT, černá, bulk

Sestava dle tveho druheho vlakna, kde chces Intel.
U CZC sestaveni zdarma, cena 11.130,-

Grafiku dokoupis casem z bazaru, ono ted prijdou na trh nove grafiky, tak jsem presvedcenej, ze behem podzimu bude plny aukro starsich grafik. :-)

Jinak nejake AMD by vyslo podobne mozna o neco draz pravdepodobne s procesorem AMD A10-7870K Black Edition, ktery ma integrovanou grafiku R7, takze by s tim mohlo jit i hrat hry, coz s tim Intelem pujde o dost hur, protoze integrovana grafika je slaba. Ale kdybys chtel nakonec AMD s tim APU, tak at ti tu postavi neco nekdo jiny, ja znam spis Intel a vim, ze sem chodi lidi, kteri maji AMD v malicku.

Samozrejme muze byt, ale znas to: nejsem tak bohaty, abych si mohl kupovat levne veci. Uz tu desku co navrhuju, vidim trochu na hrane s zivotnosti, ikdyz preci jenom nejakej ten rok by vydrzet mela. Levnejsi deska rovna se dost casto kratsi zivotnost a jestli si kupujes PC na dva tri roky, nevim no, zvaz to sam.

On je zde 1 problém - nevím, co je to za základovku -> to je problém u hledání kompatibilních procesorů a také u zjišťování maximálního taktu paměti RAM (ta je sice psaná na czc.cz i na alza.cz jako 1600MHz, ale CPU-Z mi napsal, pouze 800 MHz