Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač > Spravovat ... k souboru není přidružen program

Zdravím,
když kliknu pravým myšítkem na "Počítač" a dám "Spravovat", vyskočí na mě tato hláška a netuším jak to mám napravit.
[http://pc.poradna.net/file/view/25952-error-jpg]

Stejně tak po stisknutí tlačítka Start na liště, jak se tam zobrazují naposled spuštěné programy, tak když na nějaký kliknu pravým myšítkem s tím, že jej chci z toho seznamu odebrat, tak to nijak nereaguje.

Windows 7 HP, 64-bit

Předem děkuji za rady.

Díky, vyřešil jsem to pomocí návodu od Karla. Jak jsem v něm viděl registr a IsShortcut, tak mě bylo jasný, co to způsobilo. Asi před třemi týdny jsem IsShortcut vymazal, mělo to odstranit šipku u ikon zástupců na ploše. Což taky udělalo, ale jak jsem dnes zjistil, tak to zbouralo i další asociace. Pouze jsem IsShortcut opět zapsal do registru a restartoval.