Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí hlasového zadávání Google

Zdravím. Mám takový problém, že když mám zapojené sluchátka, tak mi často vyskočí hlasové zadávání GOOGLE. Je to otravné. Nikdy jsem to nepoužil a nevím jestli někdy v nejbližší době použiju. Bohužel jsem nenašel způsob jak to vytlouct z telefonu. Mohl by mi někdo poradit ? Hledal jsem i na netu, ale stále mě to odkazovalo na ofiko nápovědu google která řekne prd. Vždy když poslouchám hudbu tak mi nějaký "chlap" řekne :"Chcete li provést hlasové zadávání, odemkněte telefon." a řekne to klidně 4x po sobě, takže telefon musím odemknout, vypnout to zadávání a pustit hudbu znovu. Jedná se o LG G3 s ofiko androidem 6.0. Začlo mi to dělat až poslední dobou. Předtím nic. Děkuji

Já se v Androidech moc nevyznávám, ale zkus jít do nastavení, najdi "Jazyk a zadávání"(nebo něco v tomhle smyslu)a tam by určitě něco typu "Google hlasové vyhledávání" určitě mělo být...