Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zabugovaný skype

Zdravím už delší dobu se potýkám s tímto problémem a upřímně, poslední dobou mi to už vážně leze na nervy. Pomalu už ani nemůžu rollovat na skypu dolů abych zjistil kdo mi píše, no sami se podívejte na screen který přikládám. Objevují se mi tam staré konverzace z února které mi prostě nechtějí zmizet. Samozřejmě jsem dával i "skrýt konverzaci" ale nepomohlo, několikrát jsem reinstalloval skype, pravidelně ho updatuju a pořád nic. Jestli mi tady nepomůžete, budu muset založit asi nový účet, což bych velice nerad... Děkuji mockrát za rady.

[bugskype.png]

https://support.skype.com/en/faq/FA10105/how-can-i -personalize-skype

v odkaze najdeš info co můžeš udělat s kontakty, lze je zmenšit, zobrazit jen ty online, vytváření skupin atd. moc toho s tím nelze dělat

odinstalování skypu nemusí být kompletní a problém může být v tom co tam zbyde, buď najít návod jak udělat kompletní odinstalování nebo přeinstalovat OS.... mě skrytí staré konverzace funguje