Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB Lenovo - zhodnocení

Zdravím poradnu, dostal se ke mě požadavek na posouzení NTB Lenovo. Využití = internet, multimédia a občasné hraní (max payne a pod.). Jelikož poslední dobou vůbec nesleduju vývoj (nabídku) ntb, nemám ponětí jestli je za uvedenou cenu (14 000) možné pořídit "lepší" kousek.
Tímto bych chtěl požádat znalejší o radu či pořídit tento kus nebo existuje lepší varianta jak utratit 14 kolíků.

PS: Maximální strop který nelze překročit je 16000 pokud to bude opodstatněné :-)

Díky

kolem 15 tis. jsou 15 palcové notebooky Asus s CPU Intel Core i5-6200U a dedikovaným GPU NVIDIA GeForce 940M 2GB, na AMD bych se vyprd

kombinace AMD APU a dedikovaný GPU AMD jsou proti tomu co jsem napsal výš cca 20 % hrubým výkonem níž, řeším tu jen hrubé výkony GPU a CPU, neřeším zbytek hardwaru

najdi si nějaký typ NB s CPU Intel a GPU Geforce, a vygoogluj srovnání s tím NB co jsi vybral, taky jsou weby s benchmarkingem CPU a GPU

Dík za reakci, známý si to Lenovo vybral sám. Na mě je zhodnotit "výhodnost nákupu" co se výkonu týče. Projíždím e-shopy a bohužel se mi nedaří objevit kombinaci intel + dedikovaná grafika s cenou okolo 15 000. Většinou je obsažena integrovaná intel což vylučuje občasné hraní a Acer fakt néé.