Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mikrotik 951 - pada webfig

Mam tu pozicany mikrotik 951, a trosku sa snazim sa s tym zatial teda len "pohrat" - t.j. zatial som nastavil spravil zmeny len v podstate v QuickSetup, (okrem NTP, a vykonu) pripojenie ide, ale . . .
ked sa pripojim kablom, a dam wireles, Scanner - OK, najde cca 30 sieti, prejdem na wifi, odpojim kabel, zvolim wireless, Scanner, nic sa nedeje, a po chvilke nma hodi do prihlasovacieho okna login password, a pod tym je napisane ERROR: Internal Server Error . . . Zeby niekde chybicka ??? medzi stolickou a mikrotikom?

Este doplnim - ale nie vzdy, niekedy vypise info okno "coldn't continue - scan not running (6)

Problem je aj s Winbox-om, stiahnuty zos tranom mikrotiku, spustim, vidim nastavenia, ale po cca 10s ma normalne odhlasi a vrati na okno Reconnect . . . . ked som skusal prvotnu konfiguraciu cez winbox, tak cokolvek som zadal na Quick Setup, a Apply, tak napisal nieco v zmysle router disconected a nic sa neulozilo . . .

prejdem na wifi, odpojim kabel, zvolim wireless, Scanner, nic sa nedeje, a po chvilke nma hodi do prihlasovacieho okna login password

a to čekáš, že při wireless scanu zůstaneš připojený? ::) Vždyť se při něm odpojí všichni klienti a AP začne procházet všechny kanály a pouze poslouchat ostatní provoz!