Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Galaxy s4 ztráta signálu

Dobrý den,mám mobil Samsung galaxy S4 GT-I9505 a při připojení k LTE site mám špatný signál.Tim myslím že chvíli mam a potom se mi ztratí.V GSM A WCDMA to jde v pohodě.Nevíte čim to může byt?Zda anténou?Děkuji

Ještě bych chtěl dodat že ten signál se mi ztratí uplne(jen tisnova volání).A potom musím rucne v nastaveni přepnout na GSM,WCDMA abych chytl signál a pak zas z pět na LTE.A nebo vyhledat sít rucne.Jinak sim je T-Mobile.