Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na střih videa/hry

Dobrý den,
poskládal jsem počítač, který bude na edit videa (After effects, Premiere PRO, Photoshop) občas si zahraji i nějaké hry: CSGO, Battlefield, Witcher 3. Od více lidí jsem už slyšel, že NVIDIE je na střihovou a grafickou práci lepší, ale samozřejmě si nechám poradit :) SSD a více ramek dokoupím časem. Jde mi o kvalitní základ, který půjde časem upgradovat.

Pc složím sám.
Potřebuji jenom počítač s OS. Vše ostatní mám.

https://www.czc.cz/4f4fsd4qt4g9fba44u48dflb2d/sezn am

Díky moc za pomoc.

Aha, toho jsem si nevšiml. Díval jsem se na základní desky Intel C232 a ty se pohybují okolo 4 tisíc a výš.. A případný upgrade procesoru by musel být opět Xeon.. Nebylo by lepší tam dát i5? Třeba i5 6500? Ale zase nevím jestli bude stačit na zmiňovaný edit videa apod. Co říkáte na grafiku?

A Nvidia nejlepší na střih blbost na entou!

• Prosim ?
• Od cloveka, co se strihem videi zabyva kolik jsi to psal let ? CUDA/core procesory, nebo Nvidia Quadro ti zrejme nic nerika co ..? :-)

Proc se na strih video etc pouzivaji GK karty <Quadro> a jaké parametry pro tento typ prace jsou nejhlavnejsi, ti snad psat nemusim..
Ta sestava, bude bud stejne vic na "HRY", nebo vic na prace s "videem", osobne jako alternativu (v necetne ceny) vidim GK typu PASCAL P100 /160 Go/s-21 TFLOPS