Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace FW Nokia C5-00

Ahoj, prosím o radu:-) Mám nokii C5-00, někdo by mohl říct retro telefon:-),ale jsem s ním v celku spokojená. Když se chci podívat na netu na emaily, tak mi zhruba před týdnem začal telefon psát, že je potřeba aktualizovat operační systém. Mám Symbian, 101.303, ale nenašla jsem nikde postup, jak na to. Poradí mi někdo, aby funkce na internetu šlapaly jak mají? Děkuji.

Tyhle nechytré telefony se Symbianem asi už aktualizovat nepůjdou. Je to ještě Nokia ? Nebo už po fůzi ? Podpora na Microsoftu na bývalé Nokie je hrozná. Ale než hledat po pochybných stránkách,tak to raději nech tak.