Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reset IPadu

Dobrý den,
prosím o radu. V práci jsem dostal iPad, který byl již dříve používaný, a při spuštění jsem zjistil, že to chce po mně čtyřmístný kód. Dá se iPad nějak resetovat či obnovit do továrního nastavení, když onen kód neznám?
Děkuji za rady.

V práci jsem dostal iPad, který byl již dříve používaný, a při spuštění jsem zjistil, že to chce po mně čtyřmístný kód.

• Zrejme nejednodusi bude pozadat o ten 4 ciselny kod tvého spolupracovnika nemyslis ? :-)

Dá se iPad nějak resetovat či obnovit do továrního nastavení

• Ano, kuprikladu pres iTunes.
"Obnoveni tovarniho nastaveni" : HT201252 /bude li chtit KOD, zkus nouzovy rezim, do kterého se dostanes pridrzenim "HOME+ nevim" tusim ZVUK +, musis pohledat.