Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chladič cpu

dobry den mám intel core quad q9550 a chtěl bych ho přetaktovat tak na 3,2 ghz chci si koupit chladič Asus Silent Knight II udělal sem si pruhledný bok na pc skříně a chci si udělat menší pc tuning chladič se mi velmi líbí ale nevím jestli to uchladí nemáte někdo zkušenosti s tímto chladičem nebo prosím o radu s nějakým jiným výkonejším podsvíceným chladičem

Uchladí v pohodě ,ale jsou lepší chladiče než tohle....(vybírat podle podsvícení je hovadina,to kup normální a dokup podsvícený točáky,ten Asus má hodnotu tak 200Kč.:-) )

Ps:jinak nevím co je uvnitř za FAN až se ti pohnojí tak pak můžeš celej chladič vyhodit, jestli tam je nějakej atyp.