Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - i7

Zdravím,

kamarát mě poprosil, abych mu sestavil sestavu, ale nejsem si tím úplně jistej.

Sestava by měla sloužít pro hraní her, práci s videi a popřípadě i ten stream. Sestava

Šáhl jsem po i7, u i5 si nejsem jistý jestli by to občas nestihálo a lepší vize do budoucna, k tomu 16GB RAM.

Do budgetu 30k +- jsem šáhl po GTX 970, ano říkal jsem mu, že by bylo lepší počkat když mají být nové grafiky, odpoveď byla, že čekal už dost dlouho.

Zajímal by mě Váš názor na samotnou sestavu a doporučení nějakého monitoru, přemýšlel jsem nad Monitor (G-sync, 144HZ, FullHD, odezva 1ms, TN panel je OK!)

Vzhledem k namakanemu procesoru je deska dost slaba. Volil bych minimalne MSI H170 Gaming M3.
SSD: Crucial, Samsung.
S tou grafikou tedka je tvuj kamos blazen, ale kdyz to tak chce ..., nakonec na tenhle rok je ta grafika na hry uplne v pohode a pristi rok az vyjdou nove hry poridi novou.

S tim monitorem si delas srandu ne? To snad ani jako vtip neni dobry.

Nevim proc by si stim monitorem delal srandu , spis by si delal srandu kdyby chtel na csgo nejakej posranej Va-led ,Ips monitor , na fps hry jedine 144 hz , je uplne jedno jakej ja bych ti doporucil benq xl2411z stoji 7000 a je bombovej barvy sou uplne v pohode kdyz si stim pohrajes a vse nastavis , mam doma 6 monitoru od Va-led , IPS , TN a na hry typu fps bych nikdy nechtel nic jinyho nez 144 hz , s 60 hz to nema cenu hrat a jestli ti nekdo rekne ze jo a bude ti namlouvat va - ips 60 hz tak je to debil .