Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Far cry 4 program prestal pracovat

Dobrý den mám koupenou verzi hry far cry 4 a když dám přes nabídku uplay spustit hru tak me hned ze začatku vyběhne tabulka program přestal pracovat počítač mám 3dny nový koupený ovladače desky a grafické karty nainstalované neví prosím někdo čím to může být zkoušel jsem i warez verzi taky to stejné program přestal pracovat far cry 4 mám uložený na disku který má 1000gb a druhý mám ssd tam mám windows.A hardwarem to určitě není je to pc za 21000kč s 960 4gb.

tabulka program přestal pracovat

windows jsou vlastní instalace? je to servicepack 1?

na 3 dny staré mi to připadá brzo na rozdrbaný systém, ale někdo něco čistil nějakým cleanerem, třeba po warezu?

takhle mě to dělá i u gta v

že by přece jen instalace ovladačů stála za starou belu?