Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "No signal" po startu nového PC

Zdravím,
Dneska mi dorazily nové komponenty. Po zapnutí se počítač rozjel ale na monitoru mi běží hláška "No signal". Zkoušel jsem jak novou R7 370 tak i starou HD6670 nebo integrovanou v CPU, ale výsledek je stejný.
Základní deska je MSI B85-G43 a procesor je i3-4170. Paměti jsou Crucial Balistix Sport. Netušíte v čem by mohl být problém? Napadl mě zastaralý BIOS, ale to by ta deska musela ležet dlouho ve skladu. Jinak nemám jiný 1150 procesor na otestování.

Díky za odpovědi

1) Verifikace, zda-li je VIDEO kábel zapojeny do GRAFICKÉ karty a né do ZAKLADNI DESKY
2) Verifikace napajení Grafické karty /zda-li je dobre vsunuta do svého <PCIe> slotu.
Poprípade provést CMOS reset /odpojit PC od el. proudu, vytahnou CMOS baterii a po 1m vlozit zpet zapnout PC

Tak ti nezbude nežli základní konfigurace deska, procesor/chladič, jeden/druhý paměť modul samostatně a připojit zdroj/deska + 4/8pin přídavné napájení procesoru, připojení monitoru jen do IGP a to na stole mimo krabici.
Tak by to mělo najet do BIOSu, ovšem za předpokladu, že je procesor správně usazený a nejsou ohnuté piny.

Základní konfigurace, deska na stole s napájecím CPU a HDMI kabelem ve výstupu iGPU. Kouknul jsem se na patici, ale žádný pin ohnutý není. Post pípnutí neproběhne. Asi mi nezbývá nic jiného než desku poslat na reklamaci.