Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskárna Samsung M2070W jak ji zapojit?

Zdar,
koupil jsem segre laserovou tiskarnu Samsung M2070W a nevim jak ji zprovoznit?

Vim, ze mi tu v predchozim dotazu jakou tiskarnu koupit lidi radili Samsung, tak predpokladam, ze mate zkusenosti.

Ja jsem tiskarnu vybalil, pripojil do elektriky a do USB a stahl z internetu:

http://www.samsung.com/cz/support/model/SL-M2070W/ SEE

Easy Printer Manager

a nainstaloval a nic tiskarna nema ovladac.

Tak jsem nainstaloval Easy Eco Driver, ale nema zadne kompatibilni zarizeni.

Tak jsem stahl Print Driver (Přidat tiskárnu), ale nema kompatibilni ovladac.

Tak jsem restartoval a nic.

Tak jsem odinstaloval vsechno a znovu nainstaloval Easy Printer Manager, ale neni opet ovladac.

OS Windows 7.

Co s tim? Mam to jit reklamovat?

Nevím jak teď, ale za mejch mladejch let k tiskárnám dávali i návod a CD s ovladačema. A byl tam červenej štítek s upozorněním, že se nesmí připojit do USB dříve, než budou naistalované ovladače. Ale možná už technika pokročila a smí se to i naopak.

No ceskej navod na internetu, dneska normalni.

nesmí připojit do USB dříve, než budou naistalované ovladače

Ano, ale v tomto pripade musela byt zapojena, jinak to neslo nainstalovat, tamtung.

O rozchozeni wifi jsem se radsi ani nepokousel, casem. Ovladace na tiskarne na skenovani take nefunguji, uvidim casem, jestli se to nejak podari.

Je to opravdu hrozne, mam za sebou spoustu instalaci HP, Minolta, Canon, ale tohle jsem jeste nezazil.