Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač do 33.000 s monitorem

Ahojte,
pomohl by mě někdo poskládat počítač do 33.000 Kč - i s monitorem, ze kterého nebudou bolet oči při hraní? :)

Nějaké požadavky nemám, osobně bych chtěl Intel + NVidia, case nehraje roli, určitě SSDčko na systém.
Obchod bych chtěl CZC (dobré zkušenosti se skládáním PC) a PC bez operačního systému. Čtečku karet za pár korun bych taky ocenil.

Chtěl bych na tom hrát hry a občas zpracovávat nějaké videa.

Je to možné, případně navrhnout něco s možným upgradem?

Díky moc za tipy - kdyby mě někdo něco navrhl, tak by to bylo super! :) Díky! Dobrou noc.

Díky moc, moc si vážím tvé pomoci! Chci se akorát zeptat, co bys tam ještě přidal za hodnotu toho operačního systému? Mám doma víc jak dva roky neotevřenou krabicovku Windows 8 (dostal jsem je na praxi, ale nevyužil), tak bych to upgradoval na Windows 10 a ušetřím :)

Tak tady ma vic lidi Crucial, ja taky a protoze jsme vsichni spokojeni, tak se tu doporucuje, ovsem ten Samsung 850 EVO je v podstate kvalitou to sami, takze urcite dobrej vyber. Uplne nejlepsi SSD je Samsung 850 PRO, ale bohuzel uz ponekud drazsi.