Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTC T7576 - earpiece

Ahoj nedělá tady náhodou někdo servis pro HTC ? Potřeboval bych nějak zjistit označení dílu sluchátka. Nedaří se mi ho nikde najít pro tenhle mobil, tak možná bude nějaké "kompatibilní" v jiném modelu.

Nebo když pošlete přímo odkaz, budu vám vděčen.

Na rootu to jsem samozřejmě já. To by byla ohromná náhoda, kdyby to sháněl ještě další člověk.

Ebay jsem prolezl od shora dolů.

V UK se to prodávalo pod názvem HTC arrive. Tady jsem ho našel, ale out of stock.

http://www.etradesupply.com/oem-htc-arrive-ear-spe aker.html

Potřebuju aby mi někdo znalý řekl, jestli se to samé sluchátko nedávalo i do jiných modelů. Například na HTC one X vypadá v podstatě stejně.

Z podpory HTC mi napsali, že takovou informaci nemají, tak kdo to má kurva vědět, když ne oni. Fakt nechápu.

No jo, ale tyhle informace je taky problém sehnat. Třeba servisní manuály jsem nikde nesehnal. A číňani ti tam napíšou, že je to prostě sluchátko a hotovo. Kolik to měří milimetrů tam nenapíšou, protože předpokládají, že lidem stačí informace, že je to pro ten a ten model.

Což je pochopitelné.

Jak říkám, kdyby tady byl nějaký servismen, co má přístup k dokumentaci, tak by mě zachránil. V nějakém spare part listu musí být označení toho sluchátka. Když bude stejné jako pro HTC one X, není, co řešit.