Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s internetem při zapnutí PC

Dobrý den, vždy když zapnu pc tak mi nejde internet.Na síťi je ukázaný vykřičník.I kdybych čekal hodinu tak to tam stále bude,pomůže jenom restart,když dám vypnout tak to stále nejde.
Neví někdo v čem může být příčina ?

Ak mas Win8.1 alebo vyssi tak sa to nevypina ale len sleep. To moze byt problem (v spojeni s nainstalenymi nespravnymi ovladacmi). Vypni si "rychle spusteni" v ovl.panely-energia-tlacitka, potom sa to bude normalne vypinat a ne len sleepovat, ci sa potom nieco zmeni. P.S. ak mas Win7 alebo starsi tak to neplati, tam sa vzdy normalne vypina.