Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita RAM s Základní deskou

Zdravim,
Chtěl bych se zeptat zda tyto RAM https://www.alza.cz/kingston-16gb-kit-ddr3-1600mhz -cl9-hyperx-savage-series-d2147843.htm?catid=18852 020 budou kompatibilní se základní deskou P8B75-V P8B75V , kterou momentálně mám.
V této desce mám momentálně 2x DD3 4GB Pamět http://pameti.heureka.cz/kingston-hyperx-ddr3-4gb- 1600mhz-cl9-khx1600c9d3-4g/specifikace/#section takže bych se i chtěl zeptat jestli budou kompatibilní navzájem a budu moct jet se všemi 4 nebo je bude potřeba vyměnit.

Jestli je potřeba doplnit nějáké informace tak to prosím napište.
Děkuji za jakékoliv rady i případné návrhy na lepší RAM pamět než ta co je uvedená na začátku.

4 x DIMM, Max. 32GB, DDR3 2200 (přetakt.)/2133 (přetakt.)/2000 (přetakt.)/1866 (přetakt.)/1600/1333/1066 MHz Non-ECC

Takze vsechny neECC pameti DDR3 budou pravdepodobne fungovat, na 100% ti to nikdo nerekne, ale na 99,99% pojedou. ;-) Na druhou stranu michani ruznych modulu fungovat muze a nemusi, take je vetsi pravdepodobnost, ze to pobezi, ale nezaruci ti to vubec nikdo.

Dobře myslel jsem si, že by běžet měli, ale chtěl sem mít jistotu (99.99%), že pojedou abych nekupoval zajíce v pytli. Nejdřív zkusim jestli ojedou všechny 4, když ne tak ty starší prostě vyndám. Každopádně díky za odpověď :)

Jenom se zeptam, jsi si jist, ze potrebujes vic jak 8GB RAM?

Ja totiz delam na PC opravdu narocne veci a pouze na jednom testovacim PC, kde mi bezi vmware mam 12GB RAM, jinak nevic co bych s takovym mnozstvim delal, proto se ptam, zda vubec vis proc to chces. :-)

100% záruku ti nikdo nedá. Ty tvoje původní jsou sice DDR3-1600, ale při nestandardních 1.65V. Ty nové už jsou správně na 1.5V.
Takže budeš muset obojí provozovat na 1.5V, což by ty původní RAM měly zvládat v režimu DDR3-1333, čemuž by se měly přizpůsobit i ty nové.