Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook pro vysokoškoláka

Dobrý den,

potřeboval bych poradit, jaký notebook koupit k mému studiu. Ideálně bych do něj nechtěl dát více než 20 000 Kč, měl by sloužit primárně na práci, neměl by být moc těžký (tak, abych jej mohl bez problémů vozit tramvají v tašce), důležitá by byla dlouhá výdrž baterky. V HW se bohužel jinak absolutně nevyznám.

Děkuji předem za vaše rady a nápady:)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

tam ano, ako už dal odkaz 111,stačí aj niektorý z tých najlacnejších repasovaných značkových produktov,prípadne niektorý z najlacnejších lenovo Yoga TAB,pokial chceš nový,nie repasovaný,sú rozmerovo menšie,tenké,lahké na prenášanie a majú aj pomerne slušnú výdrž baterky a hodia sa ako prenosná "kancelárie"....