Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelicuje dotyk na mobilu

Dovry den. Koupil jsem si novy dotyk se sklem na mobil Aligator S4540 duo a po instalaci horni cast displaje je ok, ale ve spodni casti musim kliknout cca 1 cm nize, neni to slicovane. Mobil nema, nebo jsem teda nenasel, ani google, jako u tabletu- kalibraci doteku. Mate prosim nekdo s timto zkusenost? Dekuji

Posledni 2 reklamace
A. Display na teblet 10", po rozbaleni viditelna silena oxidace a na konci flex kabelu chybely 2 kontakty nektere se odlepovaly. Uznano, ale prodejce mlcel, tal Aliexpress vse vyplatil.
B. Digitizer na jiny mobil, vubec nefungoval, ukazal jsem video, ze stary jede a novy po zapojeni nic, stejne vraceny penize.
Na podvody ja nemyslim.

Jak už tady zaznělo, jelikož je to firma v ČR je lepší jim to ukázata přímo na telefonu. Pochybuju, že kvůli tomu budou shánět nějakou jednotku, aby to mohli otestovat.

To není servis, ale pouze prodejce náhradních dílů, jestli jsem to správně pochopil.