Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta+zdroj

Dobrý den.

Vím že mají vycházet nové grafické karty a tak se ptám.

Vyplatí se mi k FX 8300 koupit něco jako r9 380/x za nižší cenu než dřív a nebo počkat na nové karty?

De mi o hry, ale především o výpočetní výkon například pro unreal engine, pro render hiress screenshotů při kterých mi teď má gtx 750ti padá.

Má cennu čekat na novější a výkonnější karty? K tomuto procesoru? Nebo koupit to co je teď za výhodnější cennu?

Pokud si myslíte že teď tak bych vás požádal i o tip na zdroj. Momentálně mám seasson 400w et.

Deska MSI 970
RAM 16 GB
WIN 10 64bit
1 TB WD black HDD

Díky za odpovědi.

Ps: Cena tak kolem těch 8k kdyžtak.

Tak Polaris 10 nemusi byt na tvem procesoru vzdy uplne vytizen, ale je to otazka. Zase kdybys pockal na Polaris 11, ktery bude jeste pozdeji, tak bys dostal vykon toho R9 380X se smesnou spotrebou energie, takze nizsi naroky na zdroj a uspora za elektriku v penezence. Samozrejme, pokud na to spechas, tak ti asi nezbyde nez jit do toho R9 380X, to uz si musis romyslet sam.

Ono se to porad jeste uplne nevi, kdy co bude, AMD nas napina, jak to jen jde. ;-) Myslim, ze mobilni verze Polarisu 11 psali, ze bude jak R7 370. Desktopovy Polaris 11 je otazka kdy bude, jestli v cervnu spis nevyjde jen Polaris 10 pro desktop a Polaris 11 pro notasy a desktopove verze Polarisu 11 az nekdy behem leta. :-/