Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Office 2016 pro domácnosti

Ahoj,

chci si koupit office 2016. Konkrétně tuto elektronickou licenci https://www.alza.cz/media/microsoft-office-2016-pr o-domacnosti-d2908279.htm?o=5, ale nikde se nemůžu dočíst, zda jde přenášet i na další PC? Jde mi o to, kdyby mi třeba za rok odešel PC, jestli ji můžu nějak uživatelsky jednoduše přenést na nový PC. Případně jestli jsou k tomu nějaké podmínky? Snažil jsem se najít jak na stránkách prodejce, tak i Microsoftu, ale bohužel jsem neuspěl.

Má někdo zkušenosti? Díky moc za pomoc.

Najjednoduchšie bude zavolať na linku podpory:

Volejte služby zákazníkům/technické dotazy: Z České republiky volejte na číslo: 841 300 300
Hovor bude účtován dle sazby Vašeho operátora pro volání na linku s předčíslím 841. O výši sazby se informujte u Vašeho operátora.

Že podnikáš nevadí,jen nesmíš používáním softu porušit licenční podmínky. V obou tvých dotazech by mohlo k porušení dojít. Licence je jen na jeden PC - pokud by v budoucnu byla potřeba nová instalace na jiný PC je vlastně naznačeno - nainstaluji na víc PC a pozná se to ? Druhá - je tam napsáno pro nekomerční použití.

office pre domácnosti sú určené pre nekomerčné použitie,používanie v komerčnom prostredí je porušenie licenčných podmienok...je to verzia pre jeden počítač,produkt treba aktivovať rovnako ako operačný systém windows,takže použitie na viacerých počítačoch sa pozná velmi jednoducho.....

Office pro domácnosti je podle licence určený pro nekomerční použití. Takže pokud jej chceš používat i pro své podníkání, pak porušuješ licenci.
Máš jednu licenci, takže na druhý počítač ji nenainstaluješ. Pokud by se ti to nějak podařilo, bylo by to opět porušení licence.

V čem je problém? To si jako OSVČ nevyděláš na licenci Office pro podnikatele, navíc, když si to můžeš dát do nákladů?