Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na grafiku, hry do 15k

Zdravím, chtěl bych poradit s výběrem notebooku do 15k. Chtěl bych na něm pracovat v grafických programech a taky bych jej chtěl využívat pro občasné hraní her. Notebook chci využívat při studiu na VŠ a tak nechci aby to byl nějaký kámen :D Výdž pro mě není až tak klíčová, ve škole bych ocenil aspoň 2-3 hodiny :)
Vůbec by nevadilo kdyby notebook byl bez OS, naopak by to bylo výhodou.

Radši preferuji s ohledem na to, že chci dělat grafiku, procesory Intel a grafické karty Nvidia. Podle mojich nároků jsem si vybral tento notebook - https://www.alza.cz/asus-f556uf-dm064t-bily-d39982 00.htm?kampan=adpla_vyrobci_vyrobci&gclid=CjwKEAjw pfC5BRCT1sKW2qzwqE0SJABkKFKRZ7W5FkYp4cDj6OALpc38YC mEpUNh_Rn-wUHUxwR5QxoCt-zw_wcB

chtěl bych znát váš názor na něj, popřípadě poradit, zda je v podobné ceně lepší notebook :) Díky :D
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

V dane cene si podle meho nazoru ucinil nejlepsi moznou volbu.

Druha otazka je, zda prace v grafickych programech na Uckovem procesoru bude snesitelna, zda na lowend grafice 930M pujde hrat hry a jak dlouho vydrzi dvou clankova baterie. Ale jak rikam, za cokoli solidnejsiho bys musel tvrde priplatit, pokud jsi omezen cenou, tak asi lepe poradit nelze.