Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Generovanie WSDL antom pre OC4J...

Zdravim,

Pozna niekto sposob na generovanie WSDL z web servisov pre kontajner OC4J 10.2.02 pomocou antu? Jeden sposob som nasiel cez AXIS, ale vysledne WSDL-ko nie je korektne pre hore spomenuty kontajner... Toto sa da generovat cez JDeveloper, ale vzhladom na stale pribudajuce servisy je tento sposob neefektivny...

Vdaka...

Nie som si isty, ci je to dobry sposob, pretoze struktura WSDL generovane AXIS-om je znacne odlisna od struktury OC4j... WSDL nepoznam uplne presne, no opravit pomocou XSLT by si vyziadalo nastudovanie celej struktury WSDL... a to sa mi zda uplne zbytocne... ja len hladam nastroj pre kontajner... neverim tomu, ze neexistuje... musi existovat... priamo oracle sice podporuje generovanie WSDL kompilovanim zdrojakov javou 1.5 s pouzitim metadata annotations, no nevytvara zavislosti... a to je zle... ja len skusam, ci niekto na poradni uz nieco taketo robil... hladam na kadejakych EN forach, ale zatial marne...

Sorry za tie UP-y :-)