Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s wifi

Dobrý den, mám notebook asus a najednou mi přestala jít wifi a píše mi to omezeno a nemohu se připojit na internet. Přes mobil se tam normálně připojím. Zkoušela jsem snad vše, nevíte prosím, čím by to mohlo být? Děkuji

připoj se kabelem nebo jiným pc k routeru a zkontroluj číslo vysílacího kanálu. nebo ať ti tvoji síť ukáže inssider (na mobilu wifi analyzer). při špatném nastavení regionu wifikarty se kanály 12-13 nepřipojí.

smaž na notebůů v tajných windows svou wifi ze seznamu sítí, dej ji vyhledat znovu.