Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Ultimate (zasekaný systém po čerstvé instalaci 100% využití disku)

Zdravím trápí mě zasekaný systém neznám příčinu Cpu a Pamět jsou uplně v pohdě max vytížení Cpu při akci typu prohlížeče atd je 9% a pamět pouze 11% nevím proč ale disk je stále vytížen na 100% a to neběží žádná antivirová kontrola nebo něco podobného zkoušel jsem vypínat Windows Search službu i Superfetch ale nic ... někdy to třeba jde na phoodu ale někdy tomu zkrátka jebne a jede to na 100% a spuštěny byli jen systémové procesy hrůza pruzkumník windows se otevírá pomalu prohlížeče zkrátka všechno... potřeboval bych pár rad co a jak.
Windows 7 Ultimate 64bit
AMD Athlon X4 860K 3.7GHZ
RAM 12gb ddr3
Geforce GT 740 2GB Superclocked
zdroj zalman 600w
deska ASRock Fatal1ty FM2A88X + Killer
disk 7200otáček 500gb SATA

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/. Všetko čo nájde odstráňte.

4. Vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte.

Bod 3 a 4 vykonajte v núdzovom režime systému.

Zozen si legalnu cistu instalacku, je aj na webe MS. Ak mas legal cislo.
Tie corovane su posahane alebo zavirene alebo cokolvek, to snad vidis sam. Aj vselijake aktivatory.
V sledovani vykonu vidis ktore procesy vytazuju disk, tak si to preber.
Po cistej instalacii cisteho Win (ne corovaneho zavireneho) nechaj windows update par hodin hladat a instalovat updaty.